Stipro Skrējiens 2017
Piesakies šeit
draugiem.lv
twitter.com
facebook.com
youtube.com
Menu

Apmeklētājiem

Gatavojoties startam “Betsafe Stipro skrējiens”, dalībniekus aicinām laicīgi plānot savu nokļūšanu atpūtas un sporta kompleksā “Zelta zirgs”, Ķeguma novada Rembates pagastā “Oškalni”, lai pirms paredzētā starta laika savlaicīgi varētu reģistrēties, saņemt čipus, aproces un sagatavoties skrējienam.

Pasākuma apmeklētājiem un līdzjutējiem informācija par “Betsafe Stipro skrējiens” ieejas biļešu iegādi ŠEIT.

Uz atpūtas un sporta bāzi “Zelta Zirgs” var nokļūt

ar automašīnu:

Braucot no Rīgas pa Daugavpils šoseju (A6) līdz Ķegumam. Iebraucot Ķegumā, pirmajā luksoforā griežamies pa kreisi, braucam pāri dzelzceļa sliedēm un pēc aptuveni 1,5 km ceļa labajā pusē būs nogriešanās uz atpūtas un sporta bāzi „Zelta Zirgs”.

Braucot no Siguldas puses pa autoceļu P8 uz Ķegumu līdz Ķeguma novadam. Iebraucot Ķeguma novadā autoceļa kreisajā pusē, būs norāde uz atpūtas un sporta bāzi „Zelta Zirgs”.

“Betsafe Stipro skrējiens” dalībniekiem un  apmeklētājiem paredzētas bez maksas autostāvvietas.

ar vilcienu:

Rīga – Aizkraukle vai Rīga – Lielvārde līdz stacijai Ķegums. Vilciena biļetes cena līdz Ķeguma stacijai ir 1,90 EUR vienā virzienā. Ar vilcienu ceļā jāpavada no 51 min – 56 min. No Ķeguma vilciena stacijas līdz atpūtas un sporta bāzei „Zelta Zirgs” ir aptuveni 1,6 km, kurus jāveic ar kājām.

Sīkāk par iespējām nokļūt atpūtas un sporta kompleksā “Zelta zirgs”, Ķeguma novada Rembates pagastā “Oškalni” skatīt attēlā.