Stipro Skrējiens 2017
Register Now!
draugiem.lv
twitter.com
facebook.com
youtube.com
Menu

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Sorry, this entry is only available in Latvian.

1. What is the Scout race, the 9 km distance Strong Race and the Elite race?

Sīkāk par starta grupām varat lasīt sadaļā “Starta grupas“.

2. Why do the traditional distance of the Scout race and the Strong race not have all obstacles?

Stipro skrējiena tradicionālajā (9km) distancē un Izlūku skrējienā tiks izņemti paši sarežģītākie šķēršļi, lai ikvienam cilvēkam, kurš vēlas piedalīties, dotu iespēju izvēlēties sev piemērotāko trasi. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, ka visu dalībnieku fiziskās spējas nav vienlīdzīgas, vēlējāmies radīt starta grupas, kuras pa spēkam būtu ikvienam, jo šo pasākumu caurvij nacionālā ideja, tas ir skrējiens par Latviju.

3. Is it possible to register a team even without knowing all the application data?

Jā, komandu var pieteikt, nezinot visus pieteikuma datus, tomēr vēlāka datu precizēšana maksā 5 EUR.  Neskaidru datu gadījumā pieteikuma anketā Jums jānorāda, ka tie tiks precizēti vēlāk, paziņojot  organizatoriem, sūtot atbildi uz e-pastu, no kura tika saņemts reģistrācijas apstiprinājums. Jums ziņojumā jānorāda informācija, kuru vēlaties mainīt un visas izmaiņas, kuras jāveic, kā arī e-pasta pielikumā obligāti pievienojot maksājuma uzdevumu.

4. What is the gender division in a team?

Komandas sastāvā drīkst būt tikai 4 cilvēki, pārstāvot abus dzimumus. Komandā pēc brīvas izvēles var startēt divi vīrieši un divas sievietes vai trīs vīrieši un viena sieviete, vai viens vīrietis un trīs sievietes.

5. What is a VIP service?

Dalībniekiem ir iespēja par atsevišķu samaksu iegādāties VIP biļeti līdz 12.05.2017., kuras cenā iekļautas dažādas papildus ekstras: VIP autostāvvieta, folija sega finišā, uzkodas un dzērieni VIP telpā, dalībnieka numurs ar konkrētās personas vārdu, uzvārdu, silta duša vai kubls, “Betsafe Stipro skrējiena” T-krekls. Jāpiebilst, ka VIP biļetes cenā nav iekļauta dalības maksa.

6. By which date it is possible to apply for the “Betsafe Strong race” 2017?

Individuālie skrējēji var pieteikties dalībai Stipro skrējienā un Izlūku skrējienā līdz pat 28. maijam (ieskaitot). Pasākuma dienā dalības maksa individuālajiem dalībniekiem ir sekojoša – Elites grupās 60.00 EUR,  Stipro skrējiena tradicionālajā (9km) distancei 40.00 EUR un Izlūku skrējienam 25.00 EUR. Komandas var pieteikt tikai līdz 26. maijam.

7. When will "Betsafe Strong race" guide be published?

“Betsafe Stipro skrējiena” gids tiks publicēts aptuveni nedēļu pirms pasākuma ŠEIT.

8. Is there an age limit for the participation in "Betsafe Strong race"?

Jā, Elites grupas skrējienam un Stipro skrējiena tradicionālajai (9km) distancei var pieteikties personas, kas pasākuma dienā ir sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu, bet Izlūku skrējienā var startēt personas no 16 gadu vecuma.

9. What is a participant’s registration certificate?

Dalībnieka reģistrācijas apliecība ir dokuments, kas apliecina dalību pasākumā. Katram individuālajam dalībniekam ir jāizdrukā sava reģistrācijas apliecība un jāparaksta tā, bet komandām šī apliecība ir jāizdrukā četros eksemplāros un katram komandas dalībniekam tā ir jāparaksta. Pasākuma dienā reģistratūras teltī šīs dalībnieku reģistrācijas apliecības ir jānodod un pretī tiks izsniegti starta numuri.

10. Are there any discounts for children, students, and pensioners in "Betsafe Strong race"?

Jā, lai iegūtu atlaidi, veicot reģistrāciju attiecīgajā laukā, ir jāieraksta skolēnu apliecības, studentu apliecības vai pensionāru apliecības numurs.

11. Where is it possible to see the results of the previous races?

“Betsafe Stipro skrējiena” rezultāti apskatāmi šeit:

2013. – 2016.gads:

http://stiproskrejiens.lv/rezultati/

2010. – 2012.gada rezultāti

http://parstipru.lv/ss2-rezultati/

http://parstipru.lv/ss3-rezultati/

http://parstipru.lv/ss4-rezultati/