Stipro Skrējiens 2017
Piesakies šeit
draugiem.lv
twitter.com
facebook.com
youtube.com
Menu

FESTIVĀLS STIPRIEM

Latvijā vēl nebijis aktīvā dzīvesveida pasākums gan miesā, gan garā spēcīgiem ļaudīm – “festivāls STIPRIEM”. 27. un 28. maijā, sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā.

Daudz dažādu aktivitāšu visiem, tajā skaitā maziem bērniem, skolēniem, jauniešiem, pieaugušajiem, sportot iesācējiem un profesionāļiem.

“Festivāls STIPRIEM” laikā notiks ikgadējais un par tradīciju kļuvušais “Betsafe Stipro skrējiens” – viens no populārākajiem tautas sporta pasākumiem valstī. Stipro skrējiena tradicionālā distance ir 9 kilometrus gara, kā arī būs Elites grupas skrējiens (12 km) – piemērota cilvēkiem ar augstu fizisko sagatavotību. Startēt var gan vīrieši, gan sievietes atsevišķi, vai arī komandās pa četriem cilvēkiem.

Rīkotāji parūpējušies par jaunu distanci – Izlūku skrējiens. Piecu kilometru garajā trasē komfortabli jutīsies ikviens, kurš līdz šim nav bijis pārliecināts par dalību “Betsafe Stipro skrējienā”, bet ir pienācis īstais brīdis, lai pārbaudītu savus spēkus.

Abas dienas notiks arī 2015. gadā aizsāktais “Mazo Stipro skrējiens” – atraktīvas skriešanas sacensības. Īpaši bērniem no viena līdz 12 gadiem paredzēta trase, kas ietver dažādus interesantus šķēršļus, pār kuriem jārāpjas, zem kuriem jālien un jākāpj pāri.

Pārējie festivāla apmeklētāji varēs piedalīties citādās aktivitātēs, vērot notiekošo no malas vai just līdzi.

Festivālā risināsies tautas spēkavīru čempionāts, kurās savus spēkus un varēšu, cilājot neiedomājamus smagumus, rādīs jaunie censoņi. Mazliet neordinārāks, bet tikpat populārs, sporta pasākums būs “Skotu Kalniešu spēles”, kurās divpadsmit latviešu un ārzemju sportisti, tērpti skotu svārkos, sacentīsies par uzvarētāja titulu vairākās disciplīnās, piemēram, āmuru mešana, siena ķīpas mešana, vesera mešana un citas.

Sestdien un svētdien būs pieejamas vēl dažādas citas aktivitātes, papildus izklaides iespējas. Parūpēsimies par apmeklētāju labsajūtu, piedāvājot bagātīgu festivāla programmu. Ikvienam būs iespēja pavadīt mototrases “Zelta Zirgs” teritorijā visu nedēļas nogali ar teltīm, līdzi var ņemt grilus un sarīkot kārtīgus stipro ļaužu svētkus.

SESTDIENA (27.maijs) SVĒTDIENA (28.maijs)
11.00. “BETSAFE STIPRO SKRĒJIENS”. IZLŪKU SKRĒJIENS (5 km). 11.00. “BETSAFE STIPRO SKRĒJIENS”. STIPRO SKRĒJIENS. 9 KM (vīrieši)
12.00. Tautas spēkavīru čempionāts

12.00. Mazo stipro skrējiens.

11.30. BETSAFE STIPRO SKRĒJIENS”. STIPRO SKRĒJIENS. 9 KM (sievietes)

12.00. Mazo Stipro skrējiens.

12.30. Skotu Kalniešu spēles

13.00 “BETSAFE STIPRO SKRĒJIENS
“. ELITES GRUPA (vīrieši)
15.00. “BETSAFE STIPRO SKRĒJIENS”. STIPRO SKRĒJIENS TRADICIONĀLĀ DISTANCE. 9 KM (komandas) 13.30 BETSAFE STIPRO SKRĒJIENS. ELITES GRUPA (sievietes)
14.30. BETSAFE Stipro skrējiens Elites grupa Komandas

Divas dienas spēcīgi, aizrautīgi, ne tā, kā citkārt – svinēsim svētkus, būsim stipri un ļausimies piedzīvojumiem!