Stipro Skrējiens 2017
Piesakies šeit
draugiem.lv
twitter.com
facebook.com
youtube.com
Menu

Mazo stipro skrējiens

„Betsafe Stipro skrējienā” var piedalīties tikai pieaugušie, bet jau trešo gadu arī ģimenēm ar bērniem dota iespēja savus spēkus pierādīt “Mazo Stipro skrējienā”, kas notiks 27. un 28. maijā, atpūtas un sporta kompleksā „Zelta Zirgs”.

27. un 28. maijā, atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, no 11.00 līdz 16.00 risināsies šķēršļu skriešanas sacensības  “Mazo Stipro skrējiens”.

Reģistrējies “Mazo Stipro skrējienam” ŠEIT.

“Mazo Stipro skrējiens” ir atraktīvas skriešanas sacensības jeb īpaši bērniem vecumā līdz 15 gadiem paredzēta trase, kas ietver dažādus interesantus šķēršļus, pār kuriem jārāpjas, zem kuriem jālien un jākāpj pāri.

Piedalīšanās „Mazo stipro skrējienā” dos iespēju ikvienam bērna izjust gandarījumu par paveikto un apzināt savu spēju robežas, pārvarot dažādus šķēršļus. Mazākajiem varēs palīdzēt vecāki vai vecvecāki, tad tas būs ģimeni saliedējošs notikums. Tas būs interesants, aizraujošs pārbaudījums. Pozitīvas emocijas.

Šogad “Mazo Stipro skrējiens” notiks citā vietā – speciāli bērniem paredzētā teritorijā. Būs pieejamas divas dažāda garuma distances – lielākiem un mazākiem stipriniekiem. Jāpārvar tajās būs dažādi šķēršļi, pār kuriem jārāpjas, zem kuriem jālien un kuriem jākāpj pāri.  Galvenais uzdevums – veiksmīgi sasniegt finišu un no sirds izbaudīt skrējienu.  Nedaudz sarežģītāk, bet aizraujošāk un interesantāk – gluži kā pieaugušo distancē!

„Mazo stipro skrējienā” visi dalībnieki būs uzvarētāji! Ģimenes, kas piedalīsies šajā pasākumā saņems sertifikātu, kurā ierakstīts trasē uzrādītais laiks, bet mazie saņems veicināšanas balvas no atbalstītājiem.

Sestdien un svētdien būs pieejamas vēl dažādas citas aktivitātes, papildus izklaides iespējas ne tikai pieaugušajiem, bet arī jaunākajiem pasākuma apmeklētājiem. Parūpēsimies par katra labsajūtu, piedāvājot bagātīgu festivāla programmu. Ikvienam būs iespēja pavadīt mototrases “Zelta Zirgs” teritorijā visu nedēļas nogali ar teltīm, līdzi var ņemt grilus un sarīkot kārtīgus stipro ļaužu svētkus.

Pieteikšanās šeit: www.sacensibas.lv