Stipro Skrējiens 2017
Piesakies šeit
draugiem.lv
twitter.com
facebook.com
youtube.com
Menu

Starta grupas

“Betsafe Stipro skrējienā” pieejamas vairākas starta grupas. Ikvienam skriet gribētājam ir iespēja izvēlēties saviem spēkiem un vēlmēm atbilstošāko.  

JAUNUMS! IZLŪKU SKRĒJIENS. 5 kilometrus gara distance, kurā komfortabli jutīsies ikviens, kurš vēlas izmēģināt spēkus “Betsafe Stipro skrējienā” un izjust pasākuma atmosfēru piedaloties. Paredzēts viens starts gan vīriešiem, gan sievietēm, tādēļ arī pirmo reizi varēs  skriet individuāli vai pārī kopā ar kādu. Oficiāli šajā skrējienā atļauts piedalīties no 16 gadu vecuma. Trase, salīdzinot ar pārējām, stipri vienkāršāka, tajā izvietoti skaitliski mazāk šķēršļu un to grūtības pakāpe zemāka, arī ūdens bedres būs tikai dažas, bet seklas. Grūtības pievarēt piecus kilometrus nesagādās nevienam, tomēr priekšstats par to, kas ir “Betsafe Stipro skrējiens” radīsies visiem.

Tie, kuri vēlas gūt pozitīvas emocijas un roku rokā kopā ar vēl vairākiem tūkstošiem dalībnieku gatavi stāties pretī “Betsafe Stipro skrējiena” izaicinājumiem, pierādot savu spēju neizsmeļamās robežas, var reģistrēties STIPRO SKRĒJIENA (Masu starta grupa) 9 kilometrus garajai distancei. Atsevišķi tiks vērtētas sievietes, vīrieši un komandas.  Cīņa vairāk ar sevi, ne konkurentu.

Cilvēki ar augstu fizisko sagatavotību, profesionāli sportisti un visi tie, kuriem ir svarīgi sasniegt labu rezultātu, aicināti savus spēkus izmēģināt ELITES GRUPĀ. Atsevišķi tiks vērtētas sievietes, vīrieši un komandas. Elites grupas skrējējiem paredzēta garāka distance, tajā būs vairāk šķēršļu un uzvarētāji saņems naudas balvas.

Tu to vari!