Par Stipro skrējienu

Optibet Stipro Skrējiens

Latvijā lielākais tautas izturības un piedzīvojumu skrējiens pēc ilgāka pārtraukuma atkal notiks 2024. gada 4. maijā, Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, tādējādi turpinot iepriekš iesākto tradīciju. Šajā reizē ir īpaši padomāts, lai skrējienā varētu piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības.

Optibet Stipro Skrējiens ir vairāk nekā izturības sacensības. Pasākums sniedz jaunu pieredzi ikvienam dalībniekam, liekot izkāpt no ierastās komforta zonas un pārliecināties par savu fizisko un mentālo izturību. Šīs sacensības stiprina gribasspēku un sniedz pārliecību par saviem spēkiem. Sniedzot palīdzīgu roku citiem trases dalībniekiem, tās raisa Latvijas iedzīvotājos vienotības sajūtu.

Dalībai pasākumā iespējams pieteikties individuāli un grupās, kā arī veidot uzņēmumu komandas. Sacensībās pieejamas četras dažādas grūtības pakāpes distances. Vieglākā ir bērniem pielāgota trase, kā arī ģimeņu distances ar zemāku slodzi un šķēršļu sarežģītību. Galvenajā startā sieviešu un vīriešu grupās Optibet Stipro Skrējiena pamata distancē ietverti dažādi pārbaudījumi ūdenstilpnēs, tranšejās, mežā un citviet sporta kompleksa teritorijā. Savukārt Stipro Skrējiena Garmin Elites grupā startē sportisti ar augstāku fizisko sagatavotību, lai cīnītos par balvām.

Dalībnieku ērtībai piedzīvojuma dalībnieku skaits ir ierobežots līdz 3000, lai nodrošinātu dalībniekiem drošību un novērstu drūzmēšanos trasē.

Norises dienā, sporta kompleksā norisināsies arī papildu izklaides aktivitātes, lai radītu svētku sajūtu pasākuma dalībniekiem un līdzi atbraukušajiem atbalstītājiem.

Pasākuma norises vieta