Reģistrēties

Dalībai 2025.gada pasākumā iespējams pieteikties individuāli un komandās

Stipro Skrējiens

Galvenā pasākuma distance dalībniekiem ar labu fizisko sagatavotību. Tajā aicināti piedalīties sportisti un sporta entuziasti, kas regulāri veic fiziskas aktivitātes, kā arī tie, kuri alkst uzstādīt labus rezultātus un sevi izaicināt jaunā līmenī. Šī distance būs izaicinājums ikvienam tās skrējējam, pārbaudot savu drosmi un gribasspēku. Tajā var startēt gan vīrieši, gan sievietes, gan komandas. Distances garums 6 km.

Šajā distancē var piedalīties dalībnieki no 14 gadu vecuma, tomēr līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai tas jādara kopā ar vecākiem vai ar vecāku rakstisku atļauju. Atļauja tiks nosūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu un tā jāparaksta elektroniski, vai to varēs aizpildīt sacensību dienā, sacensību centrā.

Elites distance

Šī ir iespēja dalībniekiem uzrādīt izcilus rezultātus, startējot atsevišķi no pārējiem Optibet Stipro Skrējiena galvenā starta dalībniekiem, Distances dalībnieki startēs mazās grupās, tāpēc šo augstāka līmeņa distanci iesakām izvēlēties dalībniekiem, kuri iepriekš startēja Elites grupā, vēlas izvairīties no rindām pie šķēršļiem un dodas pēc uzvaras!

Distances garums: 12 km. 2 Optibet Stipro Skrējiena pamata distances apļi.

Šajā distancē var piedalīties dalībnieki no 16 gadu vecuma, tomēr līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai tas jādara kopā ar vecākiem vai ar vecāku rakstisku atļauju. Atļauja tiks nosūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu un tā jāparaksta elektroniski. To varēs aizpildīt arī sacensību dienā, sacensību centrā.

Draugu skrējiens

Šī distance ir paredzēta ikvienam sporta entuziastam, kurš vēlas izjust Optibet Stipro Skrējiena noskaņu un atmosfēru, saglabājot cīņassparu un vieglu konkurenci. Draugu skrējiena sarežģītības pakāpe salīdzinoši ar Stipro Skrējiena galveno distanci ir samazināta. Šajā reizē īpaši padomāts, lai skrējienā varētu piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no fiziskās sagatavotības. Visiem paredzēts kopējs starts, tādēļ iespējams reģistrēties un skriet individuāli, pārī vai komandā līdz 4 komandas biedriem. Distances garums 5 km.

 

Šajā distancē var reģistrēties 1-4 dalībnieki no 13 gadu vecuma, tomēr līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai tas jādara kopā ar vecākiem vai ar vecāku rakstisku atļauju. Atļauja tiks nosūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu un tā jāparaksta elektroniski. To varēs aizpildīt arī sacensību dienā, sacensību centrā.

Ģimeņu distance

Trase paredzēta ģimenēm ar bērniem, lai kopīgi pavadītu laiku un izjustu sportisku sacensību garu. Šķēršļu izvietojums un daudzums līdzīgi kā Draugu skrējienam ir ar samazinātu sarežģītības pakāpi. Lielākam izaicinājumam ģimenes aicinām pieteikties arī Optibet Stipro Skrējiena galvenajai distancei. Distances garums 5  km.

Ģimeņu skrējiens paredzēts ģimenēm ar bērniem no 13 līdz 17 gadiem. Ģimenes locekļiem jāstartē un jāfinišē kopā. Komandā jābūt vismaz 2 dalībniekiem – pieaugušais un jaunietis. Komandā var būt arī vairāki vienas ģimenes dalībnieki. 

 

Mazo stiprinieku skrējiens. Bērnu distance.

Šajā distancē bērniem, izmantojot vecāku palīdzību, ir jātiek pāri “Stikla kalnam”, jālec riepu klasītes, jālien, jāskrien un jāveic citi līdzīgi uzdevumi. Šis skrējiens bērniem palīdz veidot izpratni par veselīgu konkurenci, aizraujošā veidā attīstot mērķtiecību un disciplīnu, kā arī sniedz iespēju veikt fiziskas aktivitātes un izjust izaicinājumu aizraujošā veidā, tādējādi gūstot pārliecību par saviem spēkiem.

Mazo stiprinieku skrējiens paredzēts bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem vecāku klātbūtnē. Vecākiem nav nepieciešams papildus veikt reģistrāciju mazo stiprinieku skrējienam.

Uzņēmumu čempionāts

Optibet Stipro Skrējiens piedāvā lielisku iespēju veselīgā konkurencē noskaidrot, kura ir stiprākā komanda jūsu nozarē. Piesakiet sava uzņēmuma komandu Optibet Stipro Skrējienam, reģistrācijas anketā norādot uzņēmuma darbības nozari, un pierādiet, ka esiet ne tikai labākie speciālisti savā jomā, bet arī stiprākie sporta trasē!

Uzņēmumiem ir iespēja pieteikties gan Stipro Skrējiena galvenajai distancei, gan Draugu distancei. Draugu distances sarežģītības pakāpe ir samazināta, salīdzinot ar Stipro Skrējiena galveno distanci, lai skrējienā varētu piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņa.

Piesakot uzņēmuma komandu skrējienam, jums būs iespēja baudīt sportisku atmosfēru, pārbaudīt savus spēkus patīkamas konkurences apstākļos, novērtēt komandas sadarbību, veicināt saliedētību un kopā ar kolēģiem kvalitatīvi pavadīt laiku ārpus darba telpām.

Komandā jābūt 4 dalībniekiem. Viens uzņēmums var reģistrēt vairākas komandas. Dalība no 18 gadu vecuma. TVNET+ Uzņēmumu čempionātā pārstāvēto nozaru un komandu saraksts tiks publicēts, tuvojoties sacensību norises datumam.

Sacensību noslēgumā apbalvosim gan Stipro Skrējiena, gan Draugu Skrējiena stiprākās uzņēmumu komandas.

 

AKTUĀLI
– Ja reģistrējoties Biļešu Servisā apmaksājiet dalību ar uzņēmuma maksājumu karti tad, lai saņemtu rēķinu, rakstiet uz info@bilesuserviss.lv

-Ja vēlaties reģistrāciju apmaksāt ar rēķinu, rakstiet uz info@stiproskrejiens.lv. Organizators jums izrakstīs rēķinu un piešķirs kodu, kas būs nepieciešams reģistrācijai.